Strieborné náušnice Srdce 14mm Siam AB so Swarovski® Crystals

8 g (14 x 15 mm)

LSW006E

Dostupné skladom
odošleme do 2 prac. dní

24,40 €

Zľava

- +

Elegantné strieborné náušnice so Swarovski Elements.
Milujete nežné a romantické šperky? Tieto náušnice sú prekrásne. Pôsobia naozaj veľmi romanticky a elegantne. V šperkoch sa nádherne vyníma priezračne červený kryštál Swarovski. Svojim leskom a romantickým výbrusom v tvare srdca, zanecháva neopakovateľný dojem. Trblietavý krištáľ vytvára z náušníc krehký, neobyčajný doplnok, ktorý neujde zraku ani druhých. Podporí Vašu originalitu a veľa o Vás prezradí. Napríklad to, že máte vycibrený vkus a cit pre detail. Ak uvažujete, že si zaobstaráte nejaký krásny šperk, alebo chcete niekoho prekvapiť krásnym darčekom, tieto šperky sú skvelá voľba. Odporúčame kúpiť aj prívesok. Spolu s príveskom tvoria jedinečný pár. Rýdzosť: striebro 925/1000.

Šperky sa v skutočnosti oveľa viac blyštia ako na obrázku.

Krištáľ: Swarovski® Crystals
Tvar: 6202 Heart - Srdce
Veľkosť krištáľu: 18 mm
Farba: Siam Aurore Boreale (AB) - vínovo-červená
Rozmer: 18 x 32 mm vrátane zapínania
Zapínanie: patent

Súčasťou je originálna visačka SWAROVSKI®.

Šperky označené visačkou s pečaťou "crystals from Swarovski" majú označenie formou hologramu a tiež unikátny kód, ktorý pochádza od spoločnosti Swarovski pre výrobcov šperkov s krištáľmi Swarovski ®.

Šperky s originálnym krištáľom Swarovski ® označené pečaťou crystals from Swarovski sú evidované spoločnosťou Swarovski.

Každý zákazník, ktorý si zakúpi šperk označený touto visačkou s pečaťou Crystals from Swarovski môže overiť pravosť krištáľov Swarovski pomocou unikátneho kódu, ktorým bude každý šperk spolu s pečaťou označený.

Toto overenie môže vykonať na stránkach spoločnosti Swarovski.

Pridať hodnotenie

Strieborné náušnice Srdce 14mm Siam AB so Swarovski® Crystals

8 g (14 x 15 mm)

Pridať hodnotenie

Hodnotenie(1)
12.11.2017

+ Farba reálne o dosť tmavšia (červené víno) = prekvapenie, ale príjemné.

Pridať hodnotenie!

Menu