Strieborný prívesok srdce 28mm - AB so Swarovski® Crystals

11 g (28 x 35 mm)

LSW033P

U dodávateľa
odošleme do 3 prac. dní

30,00 €

Zľava

- +

Elegantné strieborné šperky a prívesky Swarovski.
Ste ženou, ktorá miluje žiarivé a originálne šperky? Potom vás iste nadchne tento prekrásny prívesok s krištáľom Swarovski. Len málokto dokáže nežasnúť nad ohňostrojom farieb, ktorými nás krištáľ zasypáva. Tento nádherný prívesok s krištáľom, ktorý má AB efekt to len potvrdzuje. AB efekt zvyšuje lesk Crystal, a hádže rôzne farebné odlesky a mení farby. Ak sa k tomu pridá ešte romantický tvar srdca, vznikne tento príťažlivý ženský doplnok. Na ženskom dekolte krásne vynikne a zanechá nezabudnuteľný dojem. Je tiež skvelým darčekom a možno budete prekvapení, ako ženu poteší. Rýdzosť: striebro 925/1000. K prívesku odporúčame retiazku bez rhodiovania.

Krištáľ: Swarovski Elements
Veľkosť krištáľu: 28mm
Tvar: 6228 Heart - Srdce
Farba: Crystal AB - AB efekt, mení farby
Rozmer: 28 x 35mm vr.uška
Uško: vnútorný rozmer 5x6mm

Súčasťou je originálna visačka SWAROVSKI®.

Šperky označené visačkou s pečaťou "crystals from Swarovski" majú označenie formou hologramu a tiež unikátny kód, ktorý pochádza od spoločnosti Swarovski pre výrobcov šperkov s krištáľmi Swarovski ®.

Šperky s originálnym krištáľom Swarovski ® označené pečaťou crystals from Swarovski sú evidované spoločnosťou Swarovski.

Každý zákazník, ktorý si zakúpi šperk označený touto visačkou s pečaťou Crystals from Swarovski môže overiť pravosť krištáľov Swarovski pomocou unikátneho kódu, ktorým bude každý šperk spolu s pečaťou označený.

Toto overenie môže vykonať na stránkach spoločnosti Swarovski.

Pridať hodnotenie

Strieborný prívesok srdce 28mm - AB so Swarovski® Crystals

11 g (28 x 35 mm)

Pridať hodnotenie

K tomuto šperku ešte odporúčame:

Menu