Strieborný prsteň VIA so Swarovski® Crystals

3g (6 mm)

Dostupné u dodávateľa
odošleme do 5 prac. dní

17,20 €

Zľava

- +

Výrazný prsteň so zirkónmi o priemere 6mm a 4mm vynikne na ženské ruky vďaka svojmu briliantovému výbrusu zirkónov a lesku rýdzeho striebra. Prsteň možno darovať aj k zásnubám, alebo len pre potešenie, určite oslní každú ženu.

Materiál: Striebro, rýdzosť 925/1000
Povrchová úprava: Rhodiovanie - vzhľad bieleho zlata.

Kameň: Swarovski® Crystals

Súčasťou je originálna visačka SWAROVSKI®.

Šperky označené visačkou s pečaťou "crystals from Swarovski" majú označenie formou hologramu a tiež unikátny kód, ktorý pochádza od spoločnosti Swarovski pre výrobcov šperkov s krištáľmi Swarovski ®.

Šperky s originálnym krištáľom Swarovski ® označené pečaťou crystals from Swarovski sú evidované spoločnosťou Swarovski.

Každý zákazník, ktorý si zakúpi šperk označený touto visačkou s pečaťou Crystals from Swarovski môže overiť pravosť krištáľov Swarovski pomocou unikátneho kódu, ktorým bude každý šperk spolu s pečaťou označený.

Pridať hodnotenie

Strieborný prsteň VIA so Swarovski® Crystals

3g (6 mm)

Pridať hodnotenie

Hodnotenie(7)
01.09.2019

Krásny romantický prstienok s ligotavým kamienkom. Kamienok mierne vystupuje, je dobre pripevnený, netreba sa báť že ho stratíte. Prsteň vďaka nemu pôsobi luxusne, a prekvapilo ma že vyzeral krajšie v skutočnosti ako na obrázku.

08.12.2015

+ Som za som spokojná
Som spokojná

26.11.2015

+ super
- nemam žiadne proti
super

08.10.2015

+ vyzerá pekne na ruke
Pokiaľ vám nevadí, že prsteň moc „vystupuje“ z prsta, tak môžem len doporučiť, ale nemám teda vyskúšané či to vadí pri normálnom nesení či nie, nakoľko som prstienok vrátila.

26.04.2015

+ krásny kúsok, ligotavý
odporúčam, veľa parády za priaznivú cenu

31.05.2014

+ Pekne riešený prstienok
Darček pre radosť

01.01.1970

Spokojnosť.

Pridať hodnotenie!

Menu