1.GRAVÍROVANÝ ŠPERK

jednoznačne kandidát na vianočný darček no. 1 . Gravírovaným šperkom dokážete urobiť radosť každému rodinnému príslušníkovi. Darovať tak môžete originálny Zippo zapaľovač ocovi, gravírovaný spomienkový prsteň pre mamu, bratovi štýlovú vojenskú známku, milovanej srdiečko s vašou fotkou a zamilovaným citátom, či svojmu Dunčovi medailónik s jeho menom a adresou.

Fantázii sa medze nekladú, vygravírujeme nielen fotografie, ale aj vtipné obrázky, logá, nadpisy, … stačí zaslať fotku v kvalitnom rozlíšení plus požiadavky a ostatné nechať na nás. Výsledok vás určite milo prekvapí, pretože každý jeden šperk, ktorý gravírujeme, je výsledkom našej snahy o maximálnu spokojnosť každého zákazníka.

vianoce1.jpgvianoce2.jpg

2.SWAROVSKI ŠPERKY

Ak hľadáte darček pre svoju kamarátku, priateľku, manželku, svokru, mamu, babku,.. a viete o nej, že určite nepohrdne krásnymi ligotavými vecičkami a zároveň si potrpí na klasiku, potom môžeme dodať jedine: „Swarovski Elements“. Nekonečne veľký výber príveskov, náušníc, setov a prsteňov Vám nedovolí zapochybovať, že nenájdete vhodný kúsok pre tú Vašu. Stačí nenápadne zistiť obľúbenú farbu budúcej obdarovanej a problém, čo kúpiť pod vianočný stromček, je vyriešený. Swarovski kúsky u nás totiž nájdete vo všetkých odtieňoch, od priehľadnej, cez rôzne sýtofarebné kombinácie, až po decentné tmavé tóny. 24. decembra sa tak oči hrdej majiteľky šperku Swarovski budú lesknúť od dojatia a šťastia minimálne tak, ako jej jedinečný darček.

3. PERLY, DRAHĚ KAMENE

Nóbl dáma si zaslúži jedine nóbl veci. V takomto prípade Vám určite odporúčame siahnuť po šperkoch, ktoré svojou exkluzivitou skrášľujú perly, či vzácne prírodné kamene. Výber je opäť bohatý, preto sa nemusíte obávať, či pre budúcu obdarovanú nájdete to pravé orechové. V ponuke máme prírodný zafír, granát, topás, ametyst, jantár, rubín, opál, mesačný kameň a mnohé iné… Typovo si môžete vybrať z náušníc, príveskov, náhrdelníkov, náramkov, prsteňov, alebo výhodných setov. V prípade, že sa rozhodnete investovať a zakúpite pod stromček kúsok z tejto našej ponuky, uvidíte nielen slzy dojatia, ale rovno potoky sĺz šťastia z toľkej krásy. Krása, ktorá z obdarovanej spraví kráľovnú v momente, ako si takýto šperk vyskúša.

4. PRE PÁNOV

Aby to nevyzeralo, že sme zabudli na naše drsnejšie polovičky, pre mužov tu máme tiež lákavú ponuku. Veď aj praví chlapi sa z času na čas radi „ozdobia“, tak prečo im to nedopriať? Masívne oceľové retiazky a náramky, pravé vojenské známky s guličkovými retiazkami, Zippo zapaľovače, či sety s manžetovými gombíkmi, sponami na peniaze a kravaty. Pre každého sa tu čosi nájde. A ak by ste napriek veľkej ponuke zúfalo hľadali originálny darček, potom je pre Vás vhodné navštíviť odkaz z kategórie č. 1 GRAVÍROVANIE, ktoré sa práve u pánov teší veľkej obľube

5. NIEČO ZA „BABKU“?

Nie je dôležité, koľko darček stál, hlavne, že je darovaný z lásky. Ak ste narazili na dno svojej peňaženky, prípadne Vám do vianočného balíčka chýba už len drobnosť, alebo sa jednoducho len nemienite podriadiť konzumnej dobe a utrácať ťažko zarobené peniaze za vianočné darčeky, máme pre Vás prichystanú kategóriu- niečo za „babku“. Kategória šperkov v cenovej relácii do 15 € rozhodne nebude menejcenná! Nájdete v nej veľa skvelých, rôznorodých produktov aj výpredajových skvostov. Striebro, chirurgická oceľ, či bižutéria, s kameňmi, alebo bez, pre mužov, alebo pre dámy… tu nájdete proste všetko. Zahoďte predsudky a nazrite do tejto lacnej, ale zároveň mimoriadne bohatej kategórie.  


Menu