Náhrdelník bižutérny 50cm - zelený achát a riečne perly

58 g (50 cm)

43-1N

Vypredané
Tento produkt už nie je dostupný.

4,30 €

Zľava

Originálne bižutérne šperky a náhrdelníky s polodrahokamami - achát.
Dominantu tohto náhrdelníku sú leštené kamene achátu 10x30mm a riečne perly 7mm. Keď k tomu pridáme ozdobný bižutérny kov, vznikne tak kombinácia, ktorá vytvorí z tohto náhrdelníku vznešený šperk. Farby, ktoré môžete vidieť na týchto kameňoch, zaujmú na prvý pohľad. Kamienky achátu pôsobia umeleckým dojmom a sú obzvlášť pre tých, ktorí dokážu oceniť krásne poklady prírody - vzácne kamene. A ak ste ženou, ktorá má rada štýlové originálne šperky, potom vám odporúčame tento náhrdelník s nevšedným dizajnom.
Prírodné kamene môžu mať na povrchu i vo vnútri drobné inklúzie, ale aj tie prispievajú k jeho kráse a jedinečnosti. Každý šperk je preto originál. Použité kamene sa môžu mierne líšiť od obrázku.

Materiál: prírodný zelený achát, riečne perly, bižutérny kov.

Náhrdelník má jednoduché zapínanie pomocou kotvy v dĺžke 50cm.

Achát: Názov podľa historického názvu rieky Achates (dnes Dirillo) na ostrove Sicília.

Tento drahý ozdobný kameň si získal obľubu svojimi koncentrickými farebnými pásikmi. Objavujú sa farebné kombinácie žltej, hnedej, šedej, modrej alebo čiernej. Farby tvoria zaujímavé vzory - prúžky, kruhy alebo prelínajúce sa zhluky. Krikľavo pestré farby, ktoré sú vidieť v mnohých obchodoch, však výsledkom umelého zafarbenia, ktoré zvýrazňuje jeho prírodné farby. Achát je totiž veľmi porézny a výborne prijíma farbivo.

Pridať hodnotenie

Náhrdelník bižutérny 50cm - zelený achát a riečne perly

58 g (50 cm)

Pridať hodnotenie

Menu