Prívesok morská hviezdica 28mm so Swarovski® Crystals

7 g (28 x 36 mm)

LSW020P

Vypredané
Tento produkt už nie je dostupný.

22,10 €

Zľava

Originálny strieborný prívesok Swarovski.
Ste ženou, ktorá miluje žiarivé a originálne šperky? Potom vás iste nadchne tento prekrásny prívesok s krištáľom Swarovski. Len málokto dokáže nežasnúť nad ohňostrojom farieb, ktorými nás krištáľ zasypáva. Krištáľ má nádherný ligot tzv. AB efekt. Tento AB efekt zvyšuje lesk Crystal, a hádže rôzne farebné odlesky a mení farby. Prívesok je príťažlivý šperk, ktorý neunikne zraku ani druhým. Ak sa k tomu pridá ešte dômyselný tvar morskej hviezdice, vznikne tento skvostný a originálny šperk. Na ženskom dekolte krásne vyniká a zanechá nezabudnuteľný dojem. K prívesku odporúčame retiazku bez rhodiovania. Rýdzosť: striebro 925/1000.

Krištáľ: Swarovski Elements
Veľkosť krištáľu: 28mm
Tvar: 6721 Starfish - morská hviezdica
Farba: Crystal Aurore Boreale (AB) - AB efekt, mení farby
Rozmer: 28 x 36mm vr.uška
Uško: vnútorný rozmer 5x7mm

Súčasťou je originálna visačka SWAROVSKI®.

Šperky označené visačkou s pečaťou "crystals from Swarovski" majú označenie formou hologramu a tiež unikátny kód, ktorý pochádza od spoločnosti Swarovski pre výrobcov šperkov s krištáľmi Swarovski ®.

Šperky s originálnym krištáľom Swarovski ® označené pečaťou crystals from Swarovski sú evidované spoločnosťou Swarovski.

Každý zákazník, ktorý si zakúpi šperk označený touto visačkou s pečaťou Crystals from Swarovski môže overiť pravosť krištáľov Swarovski pomocou unikátneho kódu, ktorým bude každý šperk spolu s pečaťou označený.

Toto overenie môže vykonať na stránkach spoločnosti Swarovski.

Pridať hodnotenie

Prívesok morská hviezdica 28mm so Swarovski® Crystals

7 g (28 x 36 mm)

Pridať hodnotenie

Menu