Snubné prstene z chirurgickej ocele OC1024

Výrobca: Altar®

Na externom sklade
zákazková výroba do 30 dní

75,00 €

Zľava

- +

Dámsky prsteň:
šírka 5 mm
kamene- zirkón 1,5 mm
povrchová úprava: lesk

Pánsky prsteň:
šírka 5 mm
povrchová úprava: lesk

V prípade, že nechcete investovať stovky eur do obrúčok, ale zároveň túžite nosiť po zvyšok života na prste originálny kúsok, ktorý bol vyrobený podľa Vašich detailných požiadaviek, je tento šperk správnou voľbou. Pri týchto obrúčkach sa rozhodne nejedná o žiadnu sériovú výrobu. Prstene ALTAR sú ručne vyrábané u našich severných susedov – v Českej republike. Každá obrúčka sa spracováva s ohľadom na požiadavky našich zákazníkov. Preto dokážeme vyhovieť aj Vašim nárokom, akokoľvek by boli náročné. Dokážeme zmeniť šírku prsteňov, hrúbku, ich povrchovú úpravu. Zirkóny Vám vieme vymeniť za brilianty, prípadne zabezpečíme gravírovanie prsteňov. Precíznou technikou povrchového spracovania a pasovaním kameňov klenotníckym spôsobom Vám zaručujeme dlhodobú životnosť šperku a zároveň minimálne riziko poškodenia pri bežnom nosení.

Pri výbere obrúčok ALTAR Vám budeme venovať maximálnu pozornosť a prehodnocovať s Vami každý detail, tak, aby ste s konečným výsledkom boli maximálne spokojný.

k dodaniu v ľubovoľných veľkostiach!

Pridať hodnotenie

Snubné prstene z chirurgickej ocele OC1024

Výrobca: Altar®

Pridať hodnotenie

Hodnotenie(2)
16.03.2016

+ prstene zodpovedaju fotografii v E Shope a samozrejme zodpovedajú našim predstavám, tovar dodaný rýchlo bez poškodený,
maximálna spokojnosť

28.03.2014

+ Veľmi pekné. Klasika.
Lacné snubné prstene, keď nemáte veľa peňazí na svadbu. Vyzerajú veľmi pekne a dobre sa udržujú.

Pridať hodnotenie!

Menu