Snubné prstene z chirurgickej ocele OC1013

Výrobca: Altar®

OC1013

Na externom sklade
zákazková výroba do 30 dní

86,00 €

Zľava

- +

Dámsky prsteň:
šírka 5 mm
kamene- zirkón 1,5 mm
povrchová úprava: lesk - mat

Pánsky prsteň:
šírka 5 mm
povrchová úprava: lesk - mat

V prípade, že nechcete investovať stovky eur do obrúčok, ale zároveň túžite nosiť po zvyšok života na prste originálny kúsok, ktorý bol vyrobený podľa Vašich detailných požiadaviek, je tento šperk správnou voľbou. Pri týchto obrúčkach sa rozhodne nejedná o žiadnu sériovú výrobu. Prstene ALTAR sú ručne vyrábané u našich severných susedov – v Českej republike. Každá obrúčka sa spracováva s ohľadom na požiadavky našich zákazníkov. Preto dokážeme vyhovieť aj Vašim nárokom, akokoľvek by boli náročné. Dokážeme zmeniť šírku prsteňov, hrúbku, ich povrchovú úpravu. Zirkóny Vám vieme vymeniť za brilianty, prípadne zabezpečíme gravírovanie prsteňov. Precíznou technikou povrchového spracovania a pasovaním kameňov klenotníckym spôsobom Vám zaručujeme dlhodobú životnosť šperku a zároveň minimálne riziko poškodenia pri bežnom nosení.

Pri výbere obrúčok ALTAR Vám budeme venovať maximálnu pozornosť a prehodnocovať s Vami každý detail, tak, aby ste s konečným výsledkom boli maximálne spokojný.

k dodaniu v ľubovoľných veľkostiach!

Pridať hodnotenie

Snubné prstene z chirurgickej ocele OC1013

Výrobca: Altar®

Pridať hodnotenie

Hodnotenie(4)
06.03.2017

+ Kvalitné, cenovo dostupné
+ Rýchle dodanie
+ Veľký výber a jedinečný design
Za nás môžem len odporučiť. Prstene sú krajšie ako na fotografii. Za veľkú výhodu považujem aj rýchle dodanie. Vo veľa kamenných obchodoch sa čaká aj 2 mesiace. Tu bolo dodanie do 2 týždňov.

16.01.2017

+ Krásny vzhľad
+ Vyhovujúca šírka
+ Pekné gravírovanie
+ Príjemný
+ Jemný
- Málo výrazný mat

16.02.2016

+ krásna práca
+ super cena
- málo viditeľná rytina
krásna práca za super cenu, odporúčam ostatným

09.09.2015

Krásne prstienky, na chirurgickú oceľ prekvapivo jemné. Veľká veľkosť pri pánskom, ako na drevorubačské ruky :) Rytina na nich pekne vyniká a vyzerajú proste skvelo.

Pridať hodnotenie!

Menu