Snubné prstene z chirurgickej ocele OC1091

Výrobca: Altar®

OC1091

Na externom sklade
zákazková výroba do 30 dní

105,00 €

Zľava

- +

Dámsky prsteň:
šírka 5 mm
hrúbka 1,5 mm
kamene- 4 x zirkón 1,5 mm, 1 x zirkón 2,5 mm
povrchová úprava: lesk-mat

Pánsky prsteň:
šírka 5 mm
hrúbka: 1,5 mm
povrchová úprava: lesk-mat

V prípade, že nechcete investovať stovky eur do obrúčok, ale zároveň túžite nosiť po zvyšok života na prste originálny kúsok, ktorý bol vyrobený podľa Vašich detailných požiadaviek, je tento šperk správnou voľbou. Pri týchto obrúčkach sa rozhodne nejedná o žiadnu sériovú výrobu. Prstene ALTAR sú ručne vyrábané u našich severných susedov – v Českej republike. Každá obrúčka sa spracováva s ohľadom na požiadavky našich zákazníkov. Preto dokážeme vyhovieť aj Vašim nárokom, akokoľvek by boli náročné. Dokážeme zmeniť šírku prsteňov, hrúbku, ich povrchovú úpravu. Zirkóny Vám vieme vymeniť za brilianty, prípadne zabezpečíme gravírovanie prsteňov. Precíznou technikou povrchového spracovania a pasovaním kameňov klenotníckym spôsobom Vám zaručujeme dlhodobú životnosť šperku a zároveň minimálne riziko poškodenia pri bežnom nosení.

Pri výbere obrúčok ALTAR Vám budeme venovať maximálnu pozornosť a prehodnocovať s Vami každý detail, tak, aby ste s konečným výsledkom boli maximálne spokojný.

k dodaniu v ľubovoľných veľkostiach!

Pridať hodnotenie

Snubné prstene z chirurgickej ocele OC1091

Výrobca: Altar®

Pridať hodnotenie

Hodnotenie(3)
12.06.2015

+ Krásne prstene !!!
Prstene vyzerajú krásne, precízna práca

20.08.2013

Vybrala som si chirurgickú oceľ, pretože by inak manžel snubný prsteň nenosil. Mne osobne sa tiež strašne páči a už by som nemenila. Sú krásne a jemné a každému sa páčia. Určite odporúčam.

28.06.2013

+ Prstene sú ľahké oproti iným, ktoré mám z chirurgickej ocele.
+ Na ruke vyzerajú elegantne.
+ Rytina na prsteni sa mi taktiež veľmi páčila.
- Odporučila by som prstene vyfotiť na ruke pre lepšiu predstavu
Pri ženskom prsteni by som odporučila variantu celolesk, pretože by sa krásne leskol celý a nie len jedna polovica.Mužský prsteň je pekný pol lesk pol mat.

Pridať hodnotenie!

Menu