Snubné prstene z chirurgickej ocele OC1087

Výrobca: Altar®

OC1087

Na externom sklade
zákazková výroba do 30 dní

173,00 €

Zľava

- +

Dámsky prsteň:
šírka 6 mm
hrúbka 1,5 mm
kameň- zirkón (3ks)
povrchová úprava: lesk - mat

Pánsky prsteň:
šírka 6 mm
hrúbka: 1,5 mm
povrchová úprava: lesk - mat

V prípade, že nechcete investovať stovky eur do obrúčok, ale zároveň túžite nosiť po zvyšok života na prste originálny kúsok, ktorý bol vyrobený podľa Vašich detailných požiadaviek, je tento šperk správnou voľbou. Pri týchto obrúčkach sa rozhodne nejedná o žiadnu sériovú výrobu. Prstene ALTAR sú ručne vyrábané u našich severných susedov – v Českej republike. Každá obrúčka sa spracováva s ohľadom na požiadavky našich zákazníkov. Preto dokážeme vyhovieť aj Vašim nárokom, akokoľvek by boli náročné. Dokážeme zmeniť šírku prsteňov, hrúbku, ich povrchovú úpravu. Zirkóny Vám vieme vymeniť za brilianty, prípadne zabezpečíme gravírovanie prsteňov. Precíznou technikou povrchového spracovania a pasovaním kameňov klenotníckym spôsobom Vám zaručujeme dlhodobú životnosť šperku a zároveň minimálne riziko poškodenia pri bežnom nosení.

Pri výbere obrúčok ALTAR Vám budeme venovať maximálnu pozornosť a prehodnocovať s Vami každý detail, tak, aby ste s konečným výsledkom boli maximálne spokojný.

Pridať hodnotenie

Snubné prstene z chirurgickej ocele OC1087

Výrobca: Altar®

Pridať hodnotenie

Hodnotenie(1)
19.03.2015

Som nad mieru spokojná, vyzerajú rovnako ako na fotke možno krajšie na prstenníku :-), mala som obrovskú radosť keď prišli a sadli nám ako uliate, len odporúčam pred objednaním si naozaj zájsť do zlatníctva a nechať si zmerať veľkosti. Potom je to perfektné.

Pridať hodnotenie!

Menu