Prívesok zo striebra Baroque Black Diamond 22mm so Swarovski® Crystals

3 g (15 x 27 mm)

LSW022P

Vypredané
Tento produkt už nie je dostupný.

12,90 €

Zľava

Elegantný strieborný prívesok Swarovski.
Tento prívesok s krištáľmi Swarovski tvorí doplnok, ktorý podporí Vašu eleganciu a veľa o Vás prezradí. Krištáľ si rýchlo zamilujete. Aj Vás, rovnako, ako mnoho iných, určite upúta jeho priezračná čistota a získa si Vás aj svojím nádherným dúhovým leskom. Tento elegantný prívesok, z dômyselne brúseného krištáľu do tvaru Baroque, pôsobí na ženskom dekolte vznešene a neunikne zraku ani druhých. Prívesok je šedej farby. K prívesku odporúčame retiazku s rhodiovaním. Rýdzosť: striebro 925/1000.

Krištáľ: Swarovski Elements
Veľkosť krištáľu: 15 x 22 mm
Tvar: 6090 Baroque
Farba: Black Diamond - sivá priehľadná
Rozmer: 15 x 27 mm vr. uška
Uško: vnútorný rozmer 5 x 3 mm

Súčasťou je originálna visačka SWAROVSKI®.

Šperky označené visačkou s pečaťou "crystals from Swarovski" majú označenie formou hologramu a tiež unikátny kód, ktorý pochádza od spoločnosti Swarovski pre výrobcov šperkov s krištáľmi Swarovski ®.

Šperky s originálnym krištáľom Swarovski ® označené pečaťou crystals from Swarovski sú evidované spoločnosťou Swarovski.

Každý zákazník, ktorý si zakúpi šperk označený touto visačkou s pečaťou Crystals from Swarovski môže overiť pravosť krištáľov Swarovski pomocou unikátneho kódu, ktorým bude každý šperk spolu s pečaťou označený.

Toto overenie môže vykonať na stránkach spoločnosti Swarovski.

Pridať hodnotenie

Prívesok zo striebra Baroque Black Diamond 22mm so Swarovski® Crystals

3 g (15 x 27 mm)

Pridať hodnotenie

K tomuto šperku ešte odporúčame:

Menu